• logo-samandehi


  خط مشی رازداری در voorvoor

وقتی از سرویس‌های ووروور استفاده می‌کنید، با ارائه اطلاعاتتان به ما اطمینان می‌کنید. هدف از این خط‌مشی رازداری این است که به شما کمک کنیم بدانید:

چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم؟

چرا جمع‌آوری می‌کنیم؟

و با آن‌ها چه می‌کنیم؟

      در پاسخ به این سوالات اطلاعات مهمی بدست خواهید آورد که امیدواریم وقت داشته باشید آن‌ها را با دقت بخوانید ، و به خاطر داشته باشید می‌توانید در حساب کاربری خودتان روش‌هایی را برای کنترل و مدیریت اطلاعاتتان پیدا کنید.

      پیش از این که شما اطلاعات خود را در اختیار ما بگذارید ما تمامی اطلاعات پایه ای شما را جمع آوری نموده ایم. حال دلایل جمع آوری این اطلاعات این است که بتوانیم اطلاع رسانی جامعی در حوضه گردشگری به کاربران وب ارائه دهیم. در این راستا خط مشی راز داری ووروور در حفظ اطلاعات پایگاهی و یکپارچه بر این اساس است که اطلاعات به هر شکلی و در هر وسعتی باشد فقط در جهت ارائه سرویس به کاربران وب انتشار یابد و از در اختیار گذاشتن آنها به سازمان های خصوصی و غیر مرتبط خودداری نماییم.
  امنیت اطلاعات

استفاده از وب برای فعالیت اجتماعی، مستلزم تولید، ذخیره‌سازی و انتقال اطلاعات است. بخش غالب این اطلاعات از جنس دیجیتال است و در محیط‌های دیجیتالی مبادله می‌شود. به این دلیل، توجه به مختصات این فضا، برای ایجاد یک چارچوب امن الزامی است. هدف این اقدام، تضمین وضعیت امنیتی مناسبی است برای اینکه فعال اجتماعی بتواند وقت و توجه‌اش را صرف کار تخصصی خود کند.

      امنیت یک مفهوم نرم است. به عبارت دیگر، رسیدن به امنیت مطلوب تنها زمانی ممکن است که از یک چارچوب مناسب و ساختارمند در جهت رسیدن به این هدف استفاده شود.

      بر این اساس کارشناسان ووروور تمامی تلاش خود را جهت طراحی و پیاده سازی این چارچوب امن به کار بسته تا اطلاعات شما در اختیار نفوذگران اطلاعاتی قرار نگیرد.
  آیین نامه ی voorvoor

آیین نامه های ووروور بر طبق قوانین تجارت الکترونیک پایه ریزی شده است و ووروور خود را ملزم به اجرای این آیین نامه در مقابل ارائه دهندگان خدمات گردشگری و کاربران وب می نماید.