• logo-samandehi


  تبلیغات

اينترنت همراه با رشد روزافزون خود، كاربردهای فراوانی در صنايع مختلف يافته است. امروزه اينترنت بعنوان رسانه‌ای قدرتمند در اختيار صنعت تبليغات قرار گرفته است. بدليل ويژگی ها و مزيتهای فراوانی كه اينترنت در مقايسه با رسانه‌های سنتی دارد، تبليغات اينترنتی شاهد رشد فراوانی در طی ساليان اخير بوده است.

      در مقایسه با تبلیغات سـنتی، تبلـیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و بروز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد.

      شرکتهای تجاری و ارائه دهندگان خدمات گردشگری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکتهایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند مصداق بارزتری خواهد داشت. تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن دارای ویژگی‌های خاص خود است. با توجه به هدف تبلیغات، نوع محصول، ویژگی‌های مخاطبان، باید شکل متناسب انتخاب شود.

      هدف ما فراهم کردن امکانی برای دیده شدن شما و خدماتی است که ارائه می دهید، حتی اگر در دورترین نقاط از شهرهای بزرگ هستید در این موتور جستجو فضایی خواهید داشت تا مراکز گردشگری و خدمات خود را به کاربران در تمام نقاط دنیا معرفی کنید.

      هدف این است که هر علاقمند به گردشگری که خواهان استفاده از خدمات گردشگری است، بتواند با جستجویی ساده در هر نقطه از دنیا، سرویس مورد نظر خود را پیدا کرده و از آن استفاده کند.

      امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق ارائه دهنده خدمات گردشگری که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر فعالیت گردشگری و تجاری خود باشید.
  قوانین تبلیغات

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

در صورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش اگهی در سایت، بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در ووروور باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و ووروور هیچ مسئولیتی در قبال مشکل پیش آمده ندارد.

قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

      جهت کسب اطلاعات بیشتر از تمامی شرایط و گزینه های تبلیغاتی با ارسال پست الکترونیک به آدرس Adv [at] voorvoor [dot] com و یا روزهای شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری با تلفن ۰۷۱۳۷۲۶۹۰۴۲ و یا 09303479955 تماس حاصل نمایید.