• logo-samandehi


  معرفی ووروور

چندی پیش، بنیانگذار ووروور این پروژه گسترده را اینگونه برای اعضای تیم خود توصیف کرد : گردشگری نمایانگر فرهنگ هر مرزو بوم است و ووروور نماینده فرهنگ اصیل ایرانی در مقابل ملتهاست. و این به شعار تمامی کارشناسان و مهندسان ووروور تبدیل شد.

  ماموریت ووروور

مأموریت ووروور سازماندهی کردن و در دسترس قراردادن اطلاعات گردشگری برای کاربران خود در سرتا سر جهان است. ووروور هدف خود را توسعه خدمات گردشگری قرار داده است.

      ووروور جامعترین موتور جستجوی گردشگری میباشد که در حجم گسترده ای ، ارائه دهندگان خدمات گردشگری را به صورت ایندکس شده نمایش داده و خدمات متنوعی را به دفاتر و کاربران وب ارائه میدهد.

      ووروور با سیاست جمع آوری اطلاعات گردشگری به صورت دو محور، سعی در رفع نیاز تمامی گردشگران و ارائه دهندگان خدمات گردشگری دارد. این موتور به صورت بین المللی و چند زبانه به معرفی و ایجاد فضایی برای ارائه سرویس به صورت جهانی میپردازد ، به طوری که در ووروور شما میتوانید اطلاعات آژانس و خدمات گردشگری خود را به روز نموده و سرویسهای خود را در معرض نمایش میلیونها گردشگر قرار دهید. تمامی کارشناسان و همکاران ما در ووروور با نهایت انرژی و دقت سعی در ارائه خدمات بهینه و کاربردی به کاربران و ارائه دهندگان خدمات گردشگری دارند.
  اصول و باور هایی که در ووروور بر آن ها پایبندیم

در ابتدای کارمان باورهایمان را بند به بند نوشتیم و هر از چند گاه به این فهرست مراجعه می‌کنیم تا ببینم آیا هنوز معتبرند؟ ما امیداواریم که این گونه باشد و شما می‌توانید ما را به این اصول پایبند نگه‌دارید.

ارزش ما کاربران ما هستند، پس باید توجه خود را معطوف آنها کنیم بقیه موارد به خودی خود انجام می‌شود.

این کار را از پایه واقعاً درست و خوب انجام دهیم.

سرعت بهتر از حرکت آهسته است. برای زمان ارزش قائل باشیم.

بر اصل دموکراسی در وب اعتقاد داشته باشیم و برنامه هایمان را بر این اساس طرح ریزی کنیم.

بیشترین و دقیق ترین اطلاعات و سرویس های گردشگری را دراختیار کاربرانمان قرار دهیم.

بیشترین قدرت مانور اطلاعاتی را در اختیار ارائه دهندگان خدمات گردشگری قرار دهیم تا بهتر دیده شوند.

گردشگری شکستن مرزها برای دیدن فرهنگهاست. ما عبور از مرزها را آسانتر میکنیم.

هر کاربر میتواند طبق سیاستها و قوانین تعریف شده در ووروور تجارت کند و درآمد مستمر خود را تضمین کند.

عالی بودن نقطه پایانی کار ما نیست، بلکه نقطه شروع کار ماست.
  فرهنگ ما در ووروور

در ووروور ما افراد باهوش و کاربلد را به کار می‌گیریم، و توانایی فرد را به تجربه او ترجیح می‌دهیم .

ما در ووروور از تخصص‌ها و گروه‌های اجتماعی مختلفی بهره می‌گیریم و به زبانهای گوناگون صحبت می‌کنیم ، که منعکس‌کننده مخاطبین جهانی ماست ، و این تفاوتها را برای رسیدن به هدفهای مشترکمان به کار می گیریم .

اصل باور و فرهنگ کاری ما استفاده از نیروهای جوان و پرانرژی است. نیروهای جوانی که با فرهنگها و اقشار مختلف در تماسند و به نوعی میتوانند در پیشرفت ووروور شریک باشند.

ما تلاش می‌کنیم فرهنگ توریسم و گردشگری آزاد را در دنیا به شکلی نو ارائه دهیم .